Návody a slevy | Neo Nutrition
MENU Košík Účet Hledat

Návody a slevy

Začínáte a nevíte který doplněk vybrat? Zde uvádíme základní suplementy, které vám pomůžou dosáhnout vašich cílů.

CHCI NABRAT

Syrovátkový protein (CFM WPC 80, CFM WPC 80 instant, CFM protein izolát WPI90) je základní kámen každého kvalitního jídelníčku. Syrovátkový protein je ta správná volba pro regeneraci a doplnění potřebného množstva bílkovin. V případě že z nějakého důvodu nemůžete syrovátku, můžete zvolit některý z našich rostlinných proteinů (Sójový protein, Rýžový protein, Bramborový protein).

Kreatin prošel asi nejvíce vědeckými zkouškami ze všech suplementů. Tyto zkoušky prokázali, že může pomoci při nabírání svalové hmoty a k zvýšení síly. Kreatin je vhodný jak pro kulturisty, powerliftery a vytrvalostní sportovce, tak i pro všechny fyziky aktivní osoby které chtějí zvýšit svoji výkonnost. K svalovým příkuskům vám také pomůže Glutamin. Glutamin je nejrozšířenější aminokyselina v našem těle. Pokud nemáte dostatek kalorií, budete spalovat i vaše těžko vydřené svalové přírůstky.

Gainer (Gainer, Gainer GOLD) zabezpečuje přísun potřebné energie a živin, co má za následek anabolickou odezvu. A nezapomeňte také na nezbytné vitamíny a minerály (Multivitamin a multiminerál).

CHCI ZHUBNOUT

Při hubnutí je nevyhnutné se pohybovat v kalorickém deficitu. Pro zachování svalové hmoty a vyhnutí se katabolismu, je třeba dbát na dostatečný příjem bílkovin. Pro tento účel vám ideálně poslouží některý z našich syrovátkových proteinů s nízkým obsahem sacharidů. (CFM WPC 80, CFM WPC80 instant, izolat 97%) V případě že z nějakého důvodu nemůžete syrovátku, můžete zvolit některý z našich rostlinných proteinů (Sójový protein, rýžový protein, bramborový protein).

Ochranu svalů podpoříte i zařazením BCAA aminokyselin a Glutaminu. Pro maximalizaci spalováni tuků v průběhu vaší diety, je vhodné zařadit spalovače ( L-carnitin pure, kofein, extrakt ze zeleného čaje), které podporují využívaní energie z tukových zásob.

Protože dieta klade vysoké nároky na vaše tělo je nutné dbát na dostatek vitamínů a minerálu (multivitamin a multiminerál, kalcium magnesium). V průběhu diety strádají také vaše klouby a proto doporučujeme pravidelně užívat kloubní výživu (kloubní výživa, Flex GOLD, Glukosamin).

Dostávejte info o novinkách a slevách